Menu Zamknij

wspiera MKS DRWĘCA Golub-Dobrzyń

Golubkowo.pl to projekt w którym niezbyt często i chętnie poruszamy sprawy polityczne. Choć na co dzień staramy się omijać politykę szerokim łukiem, to zdajemy sobie sprawę, że w zbliżającym się okresie wyborczym będzie nam ciężko od tych tematów uciec.
Patrząc jednak na to z innej strony, dlaczego mamy uciekać? Na nadchodzący okres przyjmujemy zupełnie inną „taktykę”, mianowicie postanowiliśmy ten „szaleńczy” czas w jakiś sposób „spożytkować”. Nie robimy tego na własne potrzeby, ale na potrzeby lokalne, a mianowicie chcemy wesprzeć drużynę Miejskiego Klubu Sportowego Drwęca Golub-Dobrzyń.

O co konkretnie chodzi?

Niewiele osób pewnie wie, ale trwa internetowa zrzutka na MKS Drwęca. Widać, że klub poszukuje środków finansowych na różne sposoby. My postanowiliśmy im w tym pomóc i zachęcamy do tego innych, również tych startujących w tegorocznych wyborach. Przejdźmy do konkretów.

Przekazujemy na potrzeby wszystkich chętnych kandydatów miejsce pod baner wyborczy na naszym portalu. Warunkiem zamieszczenia banera na golubkowo.pl będzie wsparcie Miejskiego Klubu Sportowego Drwęca Golub-Dobrzyń i wpłacenie na jego konto kwoty nie mniejszej niż 200 zł. 

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy portalem niezależnym i w żaden sposób nie faworyzujemy któregokolwiek z kandydatów. Udostępniamy jedynie miejsce pod baner wyborczy tym kandydatom, którzy wsparli finansowo MKS Drwęca Golub-Dobrzyń.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z administratorem strony w celu ustalenia szczegółów.